| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 18.205 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-94-PFX |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-12 |
| Datum deel 1a | 2026-03-23 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 8.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 1.500 kg |
| Gewicht | 2.000 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 541 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 221 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2024-00-00 |
2.3 CDTI CAMERA IMPERiAAL SCHADE ACHTERDEUREN AIRCO CRUISE CONTR TREKHAAK IMPERIAAL TOP AUTO RIJDBAAR
2.3 CDTI L3H2 Imperiaal,Trekhaak
2.3 CDTI L2H2 126pk
2.3 CDTI L2H1*A/C*CRUISE*LAADKLEP*3PERS*TEL*2500KG
2.3CDTI 146PK Bi-Turbo L2H2 3-Persoons Airco Cruise Trekhaak Pdc Schuifdeur ESP Bluetooth
2.3 Turbo L1H2 AUTOMAAT 180 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!