| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 140.227 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GPG-42-K |
| Datum eerste toelating | 2017-07-25 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.364 cc |
| Laadvermogen | 534 kg |
| Gewicht | 1.345 kg |
| Wielbasis | 256 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.879 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 152 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
1.4 Turbo Innovation+ Navi Leder CarPlay Camera Dealer Historie
1.4 Turbo Black Edition
1.4 Turbo Innovation
1.4 Turbo 4x4 Innovation, Automaat, Leder, Trekhaak, Cruise, Navi
1.4 Turbo Edition 140PK /Org NL /Winterpakket
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!