| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 23.479 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 55 – € 60 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-145-BK |
| Datum eerste toelating | 2022-05-23 |
| Datum deel 1a | 2024-03-05 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 540 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.175 kg |
| Wielbasis | 256 cm |
| Lengte | 415 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.715 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 124 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Tankinhoud | 44 liter |
| Model van | 2020-09-00 |
| Model tot | 2023-03-00 |
1.4 T Cosmo (PANORAMADAK, STOELVERWARMING, CAMERA, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL, PARKEERSENSOREN)
1.4 Turbo 140PK Cosmo Climate Control Leder Navi Camera Trekhaak
1.2 Business Elegance | TREKHAAK | 360° CAMERA | NAVI | CRUISE | APPLE CARPLAY |
1.2 Turbo Ultimate, Automaat, Navi, Dealer auto
1.2 Turbo GS Line
1.2T 131PK Automaat GS Carplay Camera PDC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!