| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 54.471 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2023-05-12 |
| Kleur | Zilver metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Wielbasis | 256 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Energielabel | C |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.2 seconden |
| Tankinhoud | 44 liter |
| Model van | 2020-09-00 |
| Model tot | 2023-03-00 |
1.6I-16V Leder Schuifdak Navi Trekhaak Stoel+Stuurverwarming Cosmo Cruise Control Ecc Bluetooth
1.4 T Cosmo Clima Navigatie Schuifdak Leder 100% Onderhouden! Inruil Mogelijk!
1.4 T Edition
1.2 Turbo GS Line ACC CLIMA LANE PDC AUTOM CAMERA "21
1.2 Turbo Elegance
1.2 Business Elegance | TREKHAAK | 360° CAMERA | NAVI | CRUISE | APPLE CARPLAY |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!