-
- Aanbod
- Opel
- Grandland X
- Opel Grandland X
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
70.518
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-347-RF |
| Datum eerste toelating | 2021-02-05 |
| Datum deel 1a | 2021-02-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 1.4 |
| Vermogen | 133 kW / 181 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Gewicht | 1.710 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 448 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.290 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 225 km/u |
1.2 Turbo Innovation*Winter-pakket*Camera*Electr-Klep*Cruise-Control*Trekhaak*Navi*PDC*
1.2 Turbo Business Executive| Full-Led | Apple/Android | Cruise | Climate | Stoelverw. | Navi |
T 131pk 360Camera Navi 1/2Leer Apple/AndroidPdc Dab
BWJ 2020 1.2 Turbo 131 PK Business Executive
1.2 Turbo Business Executive | Trekhaak | Navigatie
1.2 Turbo Ultimate
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!