-
- Aanbod
- Opel
- Grandland X
- Opel Grandland X
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
106.632
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | H-352-SL |
| Datum eerste toelating | 2020-04-30 |
| Datum deel 1a | 2020-04-30 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Verbruik stad | 6 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 448 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 146 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.1 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Model van | 2018-04-00 |
| Model tot | 2020-11-00 |
1.2 Turbo Innovation*Winter-pakket*Camera*Electr-Klep*Cruise-Control*Trekhaak*Navi*PDC*
1.2 Turbo Business Executive| Full-Led | Apple/Android | Cruise | Climate | Stoelverw. | Navi |
T 131pk 360Camera Navi 1/2Leer Apple/AndroidPdc Dab
1.2 Turbo Business Executive | Trekhaak | Navigatie
1.2 Turbo Ultimate
1.2 Turbo Ultimate Elec.Achterklep CarPlay 1e Eigenaar 57.000km
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!