| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 75.701 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 80 – € 88 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HZN-90-V |
| Datum eerste toelating | 2023-04-27 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | - |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.2 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 221 kW / 300 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 594 kg |
| Gewicht | 1.776 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 448 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.370 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 27 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.1 seconden |
| Tankinhoud | 43 liter |
| Actieradius elektrisch | 59 km |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.2-130pk Turbo GS-Line.
1.2 Turbo 130Pk GS Light
1.2 Turbo GS Line | Camera | Stoel & Stuur verw. | Navi |
1.2 Turbo 130pk GS
1.6 Turbo Plug-In Hybrid 4x4 GSe
1.2 Turbo Ultimate
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!