| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 3.448 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 03-8764 |
| Datum eerste toelating | 2026-03-24 |
| Datum deel 1a | 2026-05-13 |
| Kleur | Donker zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 677 kg |
| Gewicht | 1.343 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 166 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.050 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 122 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Tankinhoud | 44 liter |
| Model van | 2025-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Electric Edition 44 kWh | Camera | Navigatie | Cruise | Rijklaarprijs, tot 8 jaar garantie! |
Electric GS 44 kWh
1.2 Turbo Hybrid GS 145PK
1.2 Turbo Hybrid Edition
1.2 Turbo Hybrid Edition
Electric Edition 44 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!