| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 160.307 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 46 – € 50 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-084-LR |
| Datum eerste toelating | 2019-07-30 |
| Datum deel 1a | 2020-09-11 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 51 kW / 69 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.229 cc |
| Laadvermogen | 557 kg |
| Gewicht | 1.063 kg |
| Wielbasis | 251 cm |
| Lengte | 404 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 115 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 156 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 16 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2015-01-00 |
| Model tot | 2018-07-00 |
BWJ 2016 1.4 90 PK Edition
1.2-16V Anniversary Edition
1.4 Favourite
1.2 GS Line
1.2 GS Line | LED | 360 Camera | Parksens | Carplay | Dodehoekassistent | Two Tone
1.2 100 pk Black&Orange Edition Airco, Dak Zwart
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!