| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Tellerstand | 108.470 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GK-656-B |
| Datum eerste toelating | 2012-04-20 |
| Datum deel 1a | 2015-06-08 |
| Kleur | Pepperdust (GJM) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Charcoal / steel blue (4DE) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Verbruik stad | 6.8 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.229 cc |
| Laadvermogen | 562 kg |
| Gewicht | 1.063 kg |
| Wielbasis | 251 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.625 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 115 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 125 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.9 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2011-00-00 |
| Model tot | 2015-00-00 |
1.0 Turbo OPC Line Edition Airco Cruise Control Carplay Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
1.0 Turbo Cosmo
1.2 EDITION
1.2 GS Line | LED | 360 Camera | Parksens | Carplay | Dodehoekassistent | Two Tone
1.2 100 pk Black&Orange Edition Airco, Dak Zwart
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!