| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
83.826
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | NK-958-K |
| Datum eerste toelating | 2017-02-22 |
| Datum deel 1a | 2017-02-22 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 581 kg |
| Gewicht | 1.099 kg |
| Wielbasis | 251 cm |
| Lengte | 402 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Hoogte | 1.481 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.680 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 170 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 105 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
1.4 Black Edition | 1e eigenaar | Trekhaak |
1.4-16V Cosmo | Airco | Cruise Control
1.2-16V Anniversary Edition
1.2 Edition
1.2 100pk Turbo Edition
1.2 | Elegance | LED | 360 Camera |Carplay | Dodehoekdetectie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!