| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 56.246 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-59-PHL |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-10 |
| Datum deel 1a | 2026-04-08 |
| Kleur | Licht wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 656 kg |
| Gewicht | 1.394 kg |
| Wielbasis | 278 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 148 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Model van | 2018-09-00 |
| Model tot | 2022-05-00 |
1.3 CDTI Edition EURO 6 airco schuifdeur Trekhaak
1.5D 56KW 76PK AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ TREKHAAK/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Euro 6 XL 102 PK 1.5D LANGE uitvoering Edition one
1.5D Lengte 2 Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!