| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 65.950 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 40 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-28-PNH |
| Datum eerste toelating | 2017-05-09 |
| Datum deel 1a | 2026-05-20 |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.368 cc |
| Laadvermogen | 775 kg |
| Gewicht | 1.255 kg |
| Wielbasis | 275 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 169 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 161 km/u |
1.3 CDTi L2, Euro 6, Airco, Imperiaal. Marge Auto.
1.3 CDTi L1H1 Edition / vaste prijs rijklaar € 7.950 ex btw / euro 6 diesel
1.3 CDTi 95PK, L2, Airco
1.5D 102pk L2/H1 Euro 6!
1.5D L1H1 Edition +
1.3 CDTi 96pk L1H1 Euro6 inrichting Airco | LM velgen | Trekhaak | Cruisecontrol | Stoelverwarming
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!