| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Tellerstand | 182.864 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 34 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VDV-16-B |
| Datum eerste toelating | 2008-01-11 |
| Datum deel 1a | 2020-01-31 |
| Laksoort | Metallic |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.364 cc |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Gewicht | 1.090 kg |
| Wielbasis | 272 cm |
| Breedte | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.710 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| CO2-uitstoot | 151 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 164 km/u |
1.3 CDTI Edition EURO 6 airco schuifdeur Trekhaak
1.5D 56KW 76PK AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ TREKHAAK/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Euro 6 XL 102 PK 1.5D LANGE uitvoering Edition one
1.5D Lengte 2 Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!