| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 68.724 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 139 – € 146 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JGP-84-J |
| Datum eerste toelating | 2021-11-04 |
| Kleur | Mineral black (GB9) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Black (4AA) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 3.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 650 kg |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Wielbasis | 266 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.945 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.450 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 116 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.4 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
Sports Tourer 1.2 Business Elegance Camera, Navi
Sports Tourer 1.2T
Sports Tourer 1.6 Hybrid
Sports Tourer 1.2 Level 2
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!