| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
30.172
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | S-089-BS |
| Datum eerste toelating | 2023-01-02 |
| Datum deel 1a | 2023-01-02 |
| Kleur | Brilliant black m |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 116 kW / 158 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 631 kg |
| Gewicht | 1.304 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.935 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.650 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 260 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 145 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.5 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.2 Acenta Automaat
1.6 Tekna
1.3 DIG-T Visia (TREKHAAK, STOELVERWARMING, CARPLAY, CRUISE CONTROL, PARKEERSENSOREN)
1.2 N-Connecta
1.2 N-Connecta
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!