| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 121.431 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK bij aflevering | ja |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-33-DDG |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2017-12-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 6.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 368 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 151 km/u |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-06 |
| Model tot | 2017-05 |
2.3 dCi L2H2 Koelwagen 0 graden
2.3 dCi L1 H1 Airco
2.3 dCi L2H2 Business S/S
2.3 dCi L1H1 Koelwagen tot 0 graden
2.3DCi 130PK L2H2 Optima
2.3 dCi L2H3 Optima
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!