| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
179.969
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VX-422-P |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2016-06-30 |
| Datum deel 1a | 2016-06-30 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Verbruik stad | 9.1 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 82 kW / 111 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 1.019 kg |
| Gewicht | 1.781 kg |
| Wielbasis | 318 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 231 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 285 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 207 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 139 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2014-08-00 |
| Model tot | 2016-08-00 |
2.3 dCi L2H2 Business S/S
2.3DCi 130PK L2H2 Optima
| Camera | Navi | Stoel/Stuurverw | Cruise | Airco | Business
| Camera | Navi | Stoel/Stuurverw | Cruise | Airco | Business
Optima Volledig Elektrisch | Marge | BTW vrij
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!