| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
152.828
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VFX-35-B |
| Datum eerste toelating | 2020-04-28 |
| Datum deel 1a | 2020-04-28 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Verbruik stad | 8.3 |
| Verbruik snelweg | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.205 kg |
| Gewicht | 1.995 kg |
| Wielbasis | 315 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 184 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12 seconden |
2.5 dCi SE King Cab
2.3 dCi 4X4 N-Connecta King Cab
2.3 dCi N-Connecta King Cab AWD
2.3 dCi Tekna King Cab Trekhaak 3500kg 4x4 360°Cam
2.3 dCi PICK UP 4X4
2.3 dCi PICK UP 4X4
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!