| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 101 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.116 kg |
| Gewicht | 2.384 kg |
| Wielbasis | 422 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Actieradius | 460 km |
| Actieradius elektrisch | 460 km |
| Model van | 2024-00-00 |
2.3 dCi 136pk E6 L2H2 N-Connecta 3p
2.3
2.3 dCi L2H2 N-Connecta
Interstar-e L2H2 Limited 87 kWh
Interstar-e L2H2 Limited 87 kWh
Interstar-e Nismo +
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!