-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 204.780 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-92-NZL |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-04-06 |
| Datum deel 1a | 2026-02-12 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 1.192 kg |
| Gewicht | 2.008 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 501 cm |
| Breedte | 191 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 188 gram per kilometer |
| Model van | 2020-07-00 |
| Model tot | 2024-03-00 |
116 CDI L2H1 | 164 PK | Carplay | Camera | Navigatie | Cruise | Airco | PDC | Euro 6
114 CDI 136pk RWD Compact 9G Automaat Navi/Camera/Achterklep 04-2022
119 CDI Lang Automaat
111 CDI Functional Lang L2H1 / rijklaar € 19.950 ex btw / lease vanaf € 431
111 CDI Functional Lang L2H1 / rijklaar € 20.950 ex btw / lease vanaf € 437
114 CDI Lang
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!