-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
202.178
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 56 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VPF-30-V |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-04-11 |
| Datum deel 1a | 2022-04-11 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 900 kg |
| Gewicht | 1.900 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 330 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 193 gram per kilometer |
| Model van | 2020-07-00 |
| Model tot | 2024-03-00 |
116 CDI L2H1 | 164 PK | Carplay | Camera | Navigatie | Cruise | Airco | PDC | Euro 6
119 CDI Lang Automaat
111 CDI Functional Lang L2H1 / rijklaar € 19.950 ex btw / lease vanaf € 431
111 CDI Functional Lang L2H1 / rijklaar € 20.950 ex btw / lease vanaf € 437
114 CDI Lang
116CDI L2H1 Automaat Airco Navi Cruisecontrol Trekhaak EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!