-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 47.895 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-02-27 |
| Datum deel 1a | 2024-01-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Stof antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 830 kg |
| Gewicht | 1.970 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 330 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 189 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
110 CDI Lang
114 CDI LANG AIRCO TREKHAAK EURO 6
CDI Lang NAVIGATIE TREKHAAK
114 CDI L2H1 AUTOMAAT
119 CDI kort BRABUS Powered 190PK Autm.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!