-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- V-Klasse
- Mercedes-Benz V-Klasse
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 96.464 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 247 – € 261 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-783-SJ |
| Datum eerste toelating | 2022-08-11 |
| Datum deel 1a | 2023-08-22 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 174 kW / 237 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 1.033 kg |
| Gewicht | 2.067 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 550 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 168 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.9 seconden |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2019-03-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
250d Lang Avantgarde 7 Pers. Distronic, LED
250d Lang Avantgarde Automaat*7-pers*Trekhaak*
250D Extra Lang Brabus Uitvoering VIP Vervoer ZIE FOTOS MARGE
250d Lang Avantgarde Edition | Led | Leder | Pano | Trekhaak |
V300d
250d Extra Lang 8-PERSOONS | INCL. BTW & BPM
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!