-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- V-Klasse
- Mercedes-Benz V-Klasse
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 194.611 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 299 – € 314 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-178-NT |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2016-12-13 |
| Datum deel 1a | 2017-12-21 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 6.9 |
| Verbruik snelweg | 5.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 665 kg |
| Gewicht | 2.435 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 440 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 158 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
250d Lang Avantgarde Automaat*7-pers*Trekhaak*
250D Extra Lang Brabus Uitvoering VIP Vervoer ZIE FOTOS MARGE
250d Lang Avantgarde Edition | Led | Leder | Pano | Trekhaak |
V300d
250d Extra Lang 8-PERSOONS | INCL. BTW & BPM
300d Extra Lang Avantgarde Edition AMG-Line 7 zitplaatsen Incl. BPM Koelkast Nappa Leder Burmester audio
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!