-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 211.700 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 87 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Datum eerste toelating | 2019-12-13 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.885 kg |
| Gewicht | 3.115 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 706 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 5.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
514
311 CDI Automaat Bakwagen met Deuren 20M3
315 CDI Automaat Airco Bakwagen Verkoopwagen Foodtruck Meubelbak Koffer Camera MBUX Airco
315 CDI Automaat 150PK Bakwagen Airco Camera MBUX CarPlay Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen Airco
315 CDI Automaat 150PK Bakwagen Airco Camera MBUX CarPlay Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen Airco
314 2.2 CDI Automaat L3 Bakwagen EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!