-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 83.325 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 |
| Datum eerste toelating | 2019-04-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 630 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.870 kg |
| Wielbasis | 432 cm |
| Lengte | 705 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Hoogte | 360 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
513cdi 130pk Bakwagen+Laadklep
514
311 CDI Automaat Bakwagen met Deuren 20M3
315 CDI Automaat Airco Bakwagen Verkoopwagen Foodtruck Meubelbak Koffer Camera MBUX Airco
315 CDI Automaat 150PK Bakwagen Airco Camera MBUX CarPlay Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen Airco
314 2.2 CDI Automaat L3 Bakwagen EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!