-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
255.002
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| APK geldig tot | 01-09-2026 |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | VXL-25-V |
| Datum eerste toelating | 2023-09-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 551 kg |
| Gewicht | 2.949 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 707 cm |
| Breedte | 221 cm |
| Hoogte | 342 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
311 CDI 115pk E6 RWD Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
514
311 CDI Automaat | Topstaat | Camera | Carplay | Mbux | Airco
516CDI Bakwagen Laadklep Automaat Airco Cruisecontrol
516 CDI
514 2.2 CDI
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!