-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 6.890 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VVK-92-R |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-16 |
| Datum deel 1a | 2023-04-28 |
| Kleur | Donker zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 1.215 kg |
| Aantal versnellingen | 9 |
| Gewicht | 2.285 kg |
| Wielbasis | 432 cm |
| Lengte | 755 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Hoogte | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2021-10-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
313 2.2 CDI L2H2 AUT | XENON | IMPERIAAL | SORTIMO INRICHTING
316CDI L3H2 Maxi | 3500Kg Trekhaak
315CDI Automaat L2H1 | Imperiaal | Trekhaak
315 CDI Automaat 150PK Bakwagen Airco Camera MBUX CarPlay Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen Airco
314 CDI 143pk E6 9G Automaat L1H1 LED/ACC/Camera/Inrichting 12-2020
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!