-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 46.435 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VXZ-41-F |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-01-15 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 9.5 |
| Verbruik stad | 10.5 |
| Verbruik snelweg | 8.9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.987 cc |
| Laadvermogen | 1.200 kg |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Gewicht | 2.300 kg |
| Wielbasis | 366 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 440 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 249 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2018-06-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
214CDI Dubbelcabine Openlaadbak Trekhaak EURO 6
316CDI 164PK Pick-Up Dubbelcabine / 2.800kg Trekhaak / Euro6
516
513 2.2 366
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!