-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 170.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Kenteken | V-92-LXJ |
| Datum eerste toelating | 2016-07-27 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.053 kg |
| Gewicht | 2.137 kg |
| Wielbasis | 367 cm |
| Lengte | 616 cm |
| Breedte | 209 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.190 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!