-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 105.827 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Koel-vriestransport (bakwagen) |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 2021-02-03 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 392 cm |
| Lengte | 620 cm |
| Breedte | 217 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
314 CDI Bakwagen Gekoeld Vriezer Automaat Carrier Xarios 300 230V Stekker Achtedeuren Airco Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Vries Frigo Airco
314 CDI Automaat Koelwagen Thermo King V-200 MAX Airco Camera Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Koelwagen Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco
314 CDI Automaat Koelwagen Thermo King V-200 MAX Airco Camera Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Koelwagen Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco
315 1.9 CDI L2 RWD Koelwagen Navigatie Carrier koeling Zijdeur L+R Camera MBUX Carplay Euro 6
314 CDI Automaat Koelwagen Thermo King V-200 MAX Airco Camera Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Koelwagen Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco
314 CDI Automaat Koelwagen Thermo King V-200 MAX Airco Camera Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Koelwagen Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!