-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
186.809
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Open laadbak dubbele cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VFG-50-L |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-03-20 |
| Datum deel 1a | 2020-03-20 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Verbruik stad | 8.1 |
| Verbruik snelweg | 7.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.147 kg |
| Gewicht | 2.353 kg |
| Wielbasis | 366 cm |
| Lengte | 616 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 256 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 330 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 204 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2018-06-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
211 CDI Dubbel Cabine 6-Zits Pickup
516
316 CDI L3 Dubbele cabine Open laadbak
319 CDI 3.0 V6 Open laadbak DC 7 Zits Euro 6
314 2.2 CDI L3 Dubbele Cabine EURO 6
516 CDI
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!