-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLS
- Mercedes-Benz GLS
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 36.455 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-02-02 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 11.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 360 kW / 489 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.982 cc |
| Wielbasis | 314 cm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 700 Nm |
| Energielabel | G |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.3 seconden |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2019-06-00 |
| Model tot | 2023-06-00 |
GLA 250e AUT. 218PK AMG-PAKKET PANO-DAK SFEER NAVI CAMERA MEMORY
250 d 4-MATIC DC
GLA 250e AUT. 218PK AMG-PAKKET PANO-DAK SFEER NAVI CAMERA MEMORY SOUND
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!