-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLE
- Mercedes-Benz GLE
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
24.438
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 183 – € 200 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-416-PF |
| Datum eerste toelating | 2024-04-24 |
| Datum deel 1a | 2024-06-05 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | High Tech Zilver (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 280 kW / 381 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.999 cc |
| Laadvermogen | 640 kg |
| Gewicht | 2.570 kg |
| Wielbasis | 294 cm |
| Lengte | 495 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.210 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 22 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.1 seconden |
| Tankinhoud | 65 liter |
| Model van | 2023-02-00 |
| Model tot | 2024-10-00 |
500 e 4MATIC AMG Prestige-
350 de AMG-Line Premium 4MATIC (Plug-in)
350 de 4MATIC AMG Night-Pack Premium+
350 de 4MATIC AMG-STYLING
Coupé 350 e 4MATIC
350 e 4MATIC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!