-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLE
- Mercedes-Benz GLE
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 155.345 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 165 – € 180 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-590-VF |
| Datum eerste toelating | 2018-03-26 |
| Datum deel 1a | 2021-03-10 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 3.5 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 315 kW / 428 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.996 cc |
| Laadvermogen | 685 kg |
| Gewicht | 2.365 kg |
| Wielbasis | 292 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 480 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 84 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.3 seconden |
| Tankinhoud | 93 liter |
| Actieradius elektrisch | 30 km |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2018-00-00 |
500 e 4MATIC AMG Prestige-
350 de AMG-Line Premium 4MATIC (Plug-in)
Coupé 350 e 4MATIC
Coupé 350 e 4MATIC Amg night Pano Luchtvering Memory Burmester
Coupé 350 e 4MATIC AMG Line Premium+ |
AMG 53 4MATIC+ Premium Plus Vol | Panorama | Burmester | Luchtvering | Memory seats
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!