-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLE
- Mercedes-Benz GLE
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 25.297 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XX-41-15 |
| Datum eerste toelating | 2024-09-06 |
| Datum deel 1a | 2024-09-06 |
| Kleur | Donker Obsidianzwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Beige |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 280 kW / 381 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.999 cc |
| Wielbasis | 300 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 650 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.1 seconden |
| Tankinhoud | 65 liter |
| Model van | 2024-10-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
500 e 4MATIC AMG Prestige-
350 de AMG-Line Premium 4MATIC (Plug-in)
350 de 4MATIC AMG-STYLING
350 e 4MATIC AMG NIGHT 360 DISTR
350 e 4MATIC AMG Sport
Coupé 350 e 4MATIC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!