-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLE
- Mercedes-Benz GLE
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 65.100 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 174 – € 190 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KBL-20-G |
| Datum eerste toelating | 2022-11-02 |
| Datum deel 1a | 2026-03-11 |
| Kleur | Metallic cavansietblauw (890) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Lederlook ARTICO Zwart (111) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Plug-in hybride | ja |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 705 kg |
| Gewicht | 2.505 kg |
| Wielbasis | 300 cm |
| Lengte | 495 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.210 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 213 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.1 seconden |
| Tankinhoud | 65 liter |
| Actieradius elektrisch | 103 km |
| Model van | 2023-00-00 |
500 e 4MATIC AMG Prestige-
350 de AMG-Line Premium 4MATIC (Plug-in)
350 de 4MATIC AMG-STYLING
350 e 4MATIC AMG NIGHT 360 DISTR
350 e 4MATIC AMG Sport
Coupé 350 e 4MATIC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!