-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLE
- Mercedes-Benz GLE
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 138.626 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 174 – € 190 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2022-11-30 |
| Datum deel 1a | 2026-03-07 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 245 kW / 333 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 705 kg |
| Gewicht | 2.505 kg |
| Wielbasis | 300 cm |
| Lengte | 495 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.210 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
500 e 4MATIC AMG Prestige-
350 de AMG-Line Premium 4MATIC (Plug-in)
Coupé 350 e 4MATIC
Coupé 350 e 4MATIC Amg night Pano Luchtvering Memory Burmester
Coupé 350 e 4MATIC AMG Line Premium+ |
AMG 53 4MATIC+ Premium Plus Vol | Panorama | Burmester | Luchtvering | Memory seats
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!