-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLC
- Mercedes-Benz GLC
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 190.553 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2018-07-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | LEATHER - BLACK/ANTHRACITE (221A) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 8.4 |
| Verbruik snelweg | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 235 kW / 320 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.000 cc |
| Laadvermogen | 645 kg |
| Gewicht | 1.785 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Lengte | 473 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.430 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 159 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2017-00-00 |
250 AMG Coupé // Burmester // 360 Camera // 20 inch // Nightpakket // Sfeerverlichting // Treeplanken // Elek. Achterklep
Coupé 300 4MATIC AMG Line |
Coupé 250 4MATIC AMG Line |
Coupé 250 4MATIC Premium AMG
Coupe 43 AMG 4MATIC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!