-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLB
- Mercedes-Benz GLB
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 4 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 103 – € 113 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 16-5695 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Lederlook ARTICO zwart (101) |
| Bekleding interieur | Skai |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Gewicht | 2.200 kg |
| Wielbasis | 289 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.845 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Koppel | 335 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.4 seconden |
| Actieradius | 607 km |
| Actieradius elektrisch | 607 km |
| Model van | 2026-00-00 |
180 AMG
180 AMG // Nightpakket // Sfeerverlichting // 19" AMG Velgen // Camera // Elek. Achterklep
180 Business Solution AMG
Electric 250+ Business Solution AMG 85.5 kWh
Electric 250+ Business Solution AMG 85.5 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!