-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLB
- Mercedes-Benz GLB
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 67.500 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HTG-10-F |
| Datum eerste toelating | 2022-11-23 |
| Datum deel 1a | 2025-06-18 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | LEATHER - RED (257A) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 225 kW / 306 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 795 kg |
| Gewicht | 1.655 kg |
| Wielbasis | 283 cm |
| Lengte | 465 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.450 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 212 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.5 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2023-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
180 AMG
180 AMG // Nightpakket // Sfeerverlichting // 19" AMG Velgen // Camera // Elek. Achterklep
180 Business Solution AMG
Electric 250+ Business Solution AMG 85.5 kWh
Electric 250+ Business Solution AMG 85.5 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!