-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLB
- Mercedes-Benz GLB
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 112.593 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-610-GD |
| Datum eerste toelating | 2020-12-07 |
| Datum deel 1a | 2023-06-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Beige |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 165 kW / 224 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Gewicht | 1.570 kg |
| Wielbasis | 283 cm |
| Lengte | 465 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.205 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 181 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 236 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.9 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
180 AMG
180 AMG // Nightpakket // Sfeerverlichting // 19" AMG Velgen // Camera // Elek. Achterklep
180 Business Solution AMG
Electric 250+ Business Solution AMG 85.5 kWh
Electric 250+ Business Solution AMG 85.5 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!