-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLA
- Mercedes-Benz GLA
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 250 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 98 – € 109 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kleur | Donker zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 9.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 310 kW / 421 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Wielbasis | 273 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 500 Nm |
| Energielabel | G |
| Topsnelheid | 265 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.3 seconden |
| Tankinhoud | 51 liter |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
180 AMG line
180 Business Solution Limited
180 AMG Night Edition Aut-
180 Premium
200 Premium Plus AMG
180 AMG Premium Plus Aut-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!