-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLA
- Mercedes-Benz GLA
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 75.322 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JBL-46-H |
| Datum eerste toelating | 2020-10-16 |
| Datum deel 1a | 2020-10-16 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.4 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Gewicht | 1.675 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Lengte | 444 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.295 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.1 seconden |
| Actieradius | 660 km |
| Actieradius elektrisch | 61 km |
180 Business Solution Limited
180 AMG Night Edition Aut-
180 Premium
180 AMG Premium Plus Aut-
250 4MATIC 224pk Premium Plus
200 164pk Solution AMG Memory Pano.dak Sfeerverl Hoogzitter Uitstraling!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!