-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLA
- Mercedes-Benz GLA
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 116.514 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 72 – € 80 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | H-074-LT |
| Datum eerste toelating | 2016-12-14 |
| Datum deel 1a | 2020-03-20 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.6 |
| Verbruik stad | 8.7 |
| Verbruik snelweg | 5.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Gewicht | 1.405 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 447 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.990 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 155 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.1 seconden |
| Tankinhoud | 56 liter |
| Model van | 2014-03-00 |
| Model tot | 2017-05-00 |
250 Business | Panorama | Camera | Sportstoelen
180 AMG line
180 Premium
250 4MATIC AMG Line
250 e
250 4MATIC 224pk Premium Plus
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!