-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLA
- Mercedes-Benz GLA
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 180.665 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | RV-062-R |
| Datum eerste toelating | 2017-06-19 |
| Datum deel 1a | 2018-02-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.595 cc |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.335 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 135 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.8 seconden |
180 AMG line
180 Premium
250e AMG Limited | Panoramadak | Trekhaak |
250 4MATIC AMG Line
200 163pk DCT Automaat Progressive
250 e Business Solution AMG Limited
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!