-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eVito
- Mercedes-Benz eVito
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 42.452 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VSP-90-X |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-11-24 |
| Datum deel 1a | 2022-11-24 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 966 kg |
| Gewicht | 2.234 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 537 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Koppel | 295 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Actieradius | 266 km |
| Actieradius elektrisch | 266 km |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2024-03-00 |
112 66kWh
Lang 66 kWh
112 Pro 66kWh
112 L2 60 kWh Led
112 L2 60 kWh
L2 60 kWh 285 km WLTP Snellader/ LED/ Adapt.Cruise/ Stoelverw./ Carplay/ Camera/ PDC/ 17" LMV
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!