-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- EQV
- Mercedes-Benz EQV
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
74.637
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 122 – € 133 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-200-JX |
| Datum eerste toelating | 2020-12-29 |
| Datum deel 1a | 2020-12-29 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 965 kg |
| Gewicht | 2.535 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Topsnelheid | 140 km/u |
300 L2 Avantgarde 8-PER 90 kWh EXCL BTW (SOH 91%) LEDER SFEER DISTRONIC BURMESTER 360-CAMERA
300 L2 7-Persoons Leder Captain Chairs SOH 95% Elek.Stoelen+Memory+Verwarmd Burmester®-Audio 360°Camera Navi Adap.Cruise Ecc Business Solution Limited 90kWh Pdc
300 L2 Financial lease 650 euro per maand
300 L2 Avantgarde 90 kWh
300 L2 6-persoonuitvoering
300 L2 - Luchtvering - Panoramadak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!