-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- EQV 300
- Mercedes-Benz EQV 300
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 24.651 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-706-FZ |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-08-05 |
| Datum deel 1a | 2021-08-05 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Laadvermogen | 865 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2.635 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Koppel | 362 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Actieradius | 310 km |
| Actieradius elektrisch | 310 km |
| Model van | 2020-07-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
112
Extra Lang Kombi | 9-Persoons | Euro 6 | € 19239,-- incl btw
Automaat Personenbus | 9-Persoons | Extra Lang | Prijs incl BTW € 26499,--
114CDi Automaat XXL Personenbus | 9-Persoons
114CDI Automaat Personenbus | 9-Persoons | Extra Lang | Prijs incl BTW € 25289,--
116 Automaat Personenvervoer 9-Persoons L3H1 Trekhaak Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Euro6 TV Taxi Passenger Transport L3 Euro6 Airco Trekhaak Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!